İlahiyat Fakültemiz İlk Mezunlarını Vermenin Mutluluğunu Yaşıyor

25 May

Fakültemiz, ilk mezunlarını veriyor olmanın mutluluğunu yaşıyor...

Düzce protokolü, DÜZPAŞ Yönetim Kurulu’nun sponsorluğunda, İlahiyat Fakültemizin son sınıf öğrencileri için düzenlenen iftarda bir araya geldi.

İftar programına; Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Fakülte Dekanımız Prof. Dr. İsmail Karagöz, Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Şamandar, Düzce İl Müftüsü Hüseyin Can, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce esnafı, İmam Hatip Lisesi yöneticileri, öğretim elemanlarımız ve öğrencilerimiz katıldı.

İlahiyat Fakültemizin ilk mezunlarını verecek olması dolayısıyla düzenlenen iftar programında Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı konuşma gerçekleştirerek emeği geçenlere teşekkür etti. Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar da, iftar programında bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlahiyat Fakültemizin önümüzdeki öğretim yılında kendilerine ait bir binada eğitim göreceği müjdesini verdi. Fakülte Dekanımız Prof. Dr. İsmail Karagöz ise tüm davetlilere teşekkür ederek mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarı dileklerinde bulundu.